Prekių grąžinimas ir taisyklės

 1. Prekių grąžinimas

Gavus užsakymą, kuo įmanoma greičiau (būtinai prieš pradedant vartoti prekę), prašome patikrinti siuntinį, pardavimo čekį, sąskaitą faktūrą bei pakuotę.

Prekę galima grąžinti, jeigu:

 • gavote ne tą prekę, kurią užsakėte;

Apgailestaujame, jei jums buvo pristatyta ne ta prekė, kurią užsakėte. Sieksime išspręsti šią problemą kuo įmanoma greičiau. Tam, kad galėtume grąžinti sumokėtą sumą ar pakeisti prekę kita, per 14 dienų nuo gavimo ją turite grąžinti tos pačios būklės, kokios gavote,.

 • gavote pažeistą ar defektą turinčią prekę:

Atsiprašome, jei gavote pažeistą ar defektą turinčią prekę. Nenorėdami sukelti nepatogumų, stengsimės šią problemą išspręsti kuo greičiau. Jei manote, kad produktas yra pažeistas ar netinkamas vartoti, susisiekite su mumis. Gavę detalią informaciją apie įtariamą defektą  patarsime, ką daryti toliau.

 • negavote prekės.

Apgailestaujame, jei negavote prekės. Sieksime išspręsti šią problemą kuo įmanoma greičiau. Tam, kad grąžintume sumokėtą sumą ar atsiųstume kitą prekę, apie negautą užsakymą turite pranešti per 21 dieną nuo tos dienos, kai sulaukėte laiško, informuojančio apie prekės išsiuntimą.

 

Prekių grąžinimo sąlygos:

 1. Grąžinama prekė nebuvo sugadinta.
 2. Grąžinama prekė nebuvo naudota.
 3. Grąžinama prekė yra originalioje, nepažeistoje pakuotėje.
 4. Nuo grąžinamos prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės.
 5. Grąžinama prekė neprarado prekinės išvaizdos dėl Pirkėjo kaltės (išskyrus išvaizdos pakitimus, kurie yra neišvengiami norint apžiūrėti prekę).

Jei norite grąžinti gautą prekę:

Prašome susisiekti su mumis kontaktuose nurodytu elektroniniu paštu, nurodant, kodėl pageidaujate grąžinti prekę. Būtina pateikti aukščiau išvardintą informaciją ar pasitelkti vizualiąsias priemones. Mes išnagrinėsime atvejį ir nurodysime grąžinimo adresą bei sąlygas:

Prašome saugiai supakuoti gautą prekę, o pakuotės viduje nurodyti vardą, adresą bei pridėti pirkimo sąskaitą. Jei pateiksite užklausą pakeisti prekę kita, tačiau mes jos nebepardavinėsime, sumokėta suma bus grąžinta į pirkimo metu nurodytą kredito / debeto kortelę ar naudotą PaySera paskyrą. Iki kol prekė pasiekia mūsų sandėlį, jos grąžinimas yra Jūsų atsakomybė, todėl siunčiant produktą rekomenduojame naudotis patikimomis pristatymo paslaugomis.

Pardavėjas elektroniniu paštu per 14 dienų informuoja Pirkėją apie tai, ar jo grąžinta prekė atitiko aukščiau išvardytas sąlygas.

Prašome atkreipti dėmesį, jog galime grąžinti už prekės siuntimą sumokėtą sumą, jei:

 • išsiuntėme Jums ne tą prekę, kurią užsisakėte;
 • gauta prekė yra pažeista arba turi defektą.

Siuntimo išlaidų grąžinimo suma priklausys nuo prekės. Visa informacija apie tai Jums bus pateikta, kai ją ištirsime.

Jei pastebėjote, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), privalote apie tai pažymėti sąskaitoje faktūroje ar kitame siuntos perdavimą-priėmimą žyminčiame dokumente bei aukščiau nurodyta tvarka surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. To nepadarius, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų.

Pirkėjui pasirašius sąskaitoje faktūroje ar kitame siuntos perdavimą-priėmimą žyminčiame dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

 1. Pirkimo taisyklės

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdami į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą patvirtina užsakymą.

Užsakymas pradedamas vykdyti apmokėjus už prekes. Galimai su Jumis susisieksime patikrinti užsakymo ir patikslinti pristatymo sąlygas.

Jeigu pristatymo adresas yra už Lietuvos ribų, Jums gali būti pritaikyti muito, pridėtinės vertės ar kiti mokesčiai, kurie nustatomi pagal šalį, į kurią prekė siunčiama. Visi papildomi mokesčiai yra Jūsų atsakomybė. Norime pabrėžti, kad muito mokesčio dydis gali ženkliai skirtis skirtingose šalyse. Dėl detalesnės informacijos, rekomenduojame susisiekti su Jūsų vietiniu Muitinės departamentu.

Jūs prisiimate visą atsakomybę už produktus, kuriuos pristatėme į nurodytą adresą, kurį pasirinkote pateikdami užsakymą. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už Jūsų padarytas klaidas, pavyzdžiui, kai jūs nurodėte ne tą pristatymo adresą arba iš jo nepasiėmėte siuntinio.

Visos kainos nurodomos mūsų tinklapyje turi įskaičiuotą pridėtinės vertės mokestį, (kur jis taikomas) kuris yra paremtas naujausiu nustatytu tarifu ir teisingas tuo metu, kai vedėte informaciją į sistemą. Mes pasiliekame teisę pakeisti esamas kainas bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo, tačiau visi užsakymai, atlikti prieš pakeičiant kainas, apmokami pagal užsakymo metu buvusias kainas.

 1. Privatumo politika

Mes vertiname ir saugome Jūsų privatumą, todėl siekiame klientus supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais.

Tvarkydami asmens duomenis, vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą lankantis mūsų interneto puslapyje, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną ar kt.) naudojate.

Naudodamiesi šiuo tinklapiu jūs patvirtinate, kad:

 • galite teisiškai įsipareigoti sudarydami kontraktą;
 • esate bent 18 metų amžiaus;
 • asmeninė informacija, kurią pateikiate mums, yra teisinga ir tiksli; neapsimetinėjate kitu asmeniu ar organizacija.

Apsipirkinėjant šiame tinklapyje, mes paprašysime įvesti savo asmeninius duomenis, t. y. Jūsų vardą, el. pašto adresą, sąskaitos faktūros adresą, pristatymo adresą, kredito kortelės ar kitos mokėjimo priemones duomenis. Mes patvirtiname, kad ši informacija bus išsaugota nepažeidžiant nuostatų, kurios nurodytos duomenų apsaugos komisijos biuro (Information Commissioner’s Office).

Jūsų pateikiama informacija naudojama pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją ir pristatant prekes.

Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais atvejais:

 • Mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Jiems suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Šio tinklapio turinys yra apsaugotas įstatymų. Jūs sutinkate, kad visos teisės, prekės ženklai, nuotraukos, duomenų bazės ir kita informacija, pateikiama interneto puslapyje, yra mūsų intelektualinė nuosavybė, kuri nebus platinama negavus leidimo.

Mes pasiliekame teisę keisti ar papildyti čia pateiktą informaciją.

 

X